trešdiena, 2009. gada 12. augusts

MFD Kardiocentrs līdz vasaras beigām piedāvā pārbaudīt savas sirds veselību ar 30% atlaidi

2009. gada 12. augusts - Vasarā, kad visi esam pārņemti ar domu, kur atpūsties, kā izbaudīt sauli un brīvās dienas, mēs aizmirstam padomāt par pašu svarīgāko- mūsu veselību.
Izbaudot karsto laiku neaizdomājamies, par to, ka tieši tad mūsu sirdij ir papildus slodze. Pēc speciālistu teiktā, karstā vasaras laikā būtiski palielinās ar insultu saslimušo cilvēku skaits, tādēļ, ja karstums sasniedz +25 grādu atzīmi, iedzīvotājiem ir jāievēro piesardzības pasākumi.
Statistika liecina, ka saslimšana ar sirds un asinsvadu slimībām ar katru gadu pieaug. Pēc Centrālās Statistikas pārvaldes ziņām, sirds un asinsvadu slimības ir bijušas kā nāves cēlonis 55,7% gadījumu.
Sakarā ar to, ka karstajā vasaras laikā ir lielāka iespēja saasināties sirds asinsvadu slimībām, MFD Kardiocentrs vēlas piedāvāt veikt sirds pārbaudes ar 30% atlaidi.
Atlaide ir pieejama pirmreizējām un atkārtotām kardiologa konsultācijām. Šī atlaide attiecas arī MFD Kardiocentra piedāvātajai pakalpojumu paketei, kurā ietilpst, kardiologa konsultācijas, elektrokardiogrāfija, ehokardiogrāfija, veloergometrija un analīzes.
MFD Kardiocentrs ir unikāls un pilnīgs risinājums augstākā līmeņa kardioloģiskās ambulatorās palīdzības sniegšanai Latvijā, kas nodrošina visu kardioloģisko pakalpojumu pieejamību vienuviet. Kardiologi ir augsta līmeņa profesionāļi ar ilggadīgu darba pieredzi, kuri strādā ar pēdējās paaudzes vismodernākajām iekārtām un tehnoloģijām sirds un asinsvadu problēmu diagnostikā.
Sirds un asinsvadu saslimšanas izplatība Latvijā un pieaugošā mirstība no tām, MFD Kardiocentram piešķir sevišķi svarīgu sociāli nozīmīgu lomu. Pacientiem ar jau esošajām sirds un asinsvadu slimībām, ir iespēja saņemt pilnu nepieciešamās medicīniskās palīdzības kompleksu.
Aicinām ik vienu rūpēties par savu sirds veselību, veicot sirds veselības profilakses izmeklējumus. Iesakām izmeklējumus veikt arī tiem cilvēkiem kuriem nav nekādu sūdzību, kuri par savu veselību ir pārliecināti.
Profilaktiskās apskates atklāj satraucošu ainu – jauniem cilvēkiem, pat bez akūtām sūdzībām ir veselības izmaiņas, par kurām viņi nenojauš, turklāt daudziem profilaktiskajās pārbaudēs tiek konstatēti veselības traucējumi.
Regulāras sirds veselības pārbaudes – tas ir drošības garants.
Papildus informācija un pieraksts pa tālruni 67186595.
Rīgā, Maskavas ielā 297, www.kardio.lv
MFD kardiocentrs ir labākais risinājums sirds problēmu diagnostikai un to savlaicīgai profilaksei


MFD Kardiocentrs ietilpst MFD Veselības grupā, kura sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru