ceturtdiena, 2009. gada 3. septembris

MFD Kardiocentrs, pagarina akciju līdz 30. septembrim, piedāvājot pārbaudīt savas sirds veselību ar 30% atlaidi

2009. gada 3. septembris - Atvaļinājuma laiks ir beidzies, cilvēki atgriežas savā ierastajā dzīvē, darba gaitās, steigā, kuru bieži vien pavada stress. Līdz ar to interese par savas sirds veselību ir pieaugusi.

Statistikas dati liecina, ka saslimšana ar sirds un asinsvadu slimībām ar katru gadu pieaug. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes ziņām, sirds un asinsvadu slimības ir bijušas kā nāves cēlonis 55,7% gadījumu.

Ņemot vēra statistikas rezultātus un cilvēku ieinteresētību par akciju, kas tika rīkota šā gada augustā, MFD Kardiocentrs vēlas dot iespēju cilvēkiem pārbaudīt savu sirds veselību ar 30 % atlaidi, pagarinot akciju līdz 30. septembrim.

Atlaide ir pieejama MFD Kardiocentra piedāvātajai pakalpojumu paketei, kurā ietilpst, kardiologa konsultācijas, elektrokardiogrāfija, ehokardiogrāfija, veloergometrija un asins analīzes.

Kardiocentra pakalpojumu pakete - iepriekš Ls 100.00, tagad Ls 70.00.

Atlaide ir arī pirmreizējām un atkārtotām kardiologa konsultācijām.

Kardiologa apmeklējums - iepriekš Ls 30.00, tagad Ls 21.00.

MFD Kardiocentrs ir unikāls un pilnīgs risinājums augstākā līmeņa kardioloģiskās ambulatorās palīdzības sniegšanai Latvijā, kas nodrošina visu kardioloģisko pakalpojumu pieejamību vienuviet. MFD Kardiocentra kardiologi ir augsta līmeņa profesionāļi ar ilggadīgu darba pieredzi, kuri strādā ar pēdējās paaudzes vismodernākajām iekārtām un tehnoloģijām sirds un asinsvadu problēmu diagnostikā.

Sirds un asinsvadu saslimšanu izplatība Latvijā un pieaugošā mirstība no tām, MFD Kardiocentram piešķir sevišķi svarīgu sociāli nozīmīgu lomu. Pacientiem ar jau esošajām sirds un asinsvadu slimībām, ir iespēja saņemt pilnu nepieciešamās medicīniskās palīdzības kompleksu.

Aicinām ikvienu rūpēties par savas sirds veselību, veicot sirds veselības profilakses izmeklējumus. Iesakām izmeklējumus veikt arī tiem cilvēkiem, kuriem nav nekādu sūdzību, kuri par savu veselību ir pārliecināti.

Regulāras sirds veselības pārbaudes - tas ir drošības garants Jūsu veselībai.

Papildus informācija un pieraksts pa tālruni 67186595.
Rīgā, Maskavas ielā 297, www.kardio.lv

MFD Kardiocentrs ir labākais risinājums sirds problēmu diagnostikai un to savlaicīgai profilaksei!MFD Kardiocentrs ietilpst MFD Veselības grupā, kura sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru