otrdiena, 2011. gada 31. maijs

MFD Veselības centrā „Pārdaugava” pieņemšanu ir uzsācis jauns dermatovenerologs

2011. gada 18. maijs – MFD Veselības centra „Pārdaugava” (Vienības gatvē 109, Rīgā) darbinieku kolektīvam ir pievienojusies sertificēta dermatoveneroloģe dr. Lāsma Kalnbērza.

Dr. Lāsma Kalnbērza ir ieguvusi ārsta grādu Rīgas Stradiņa universitātē un ir absolvējusi Latvijas Universitātes rezidentūru, specializējoties dermatoveneroloģijā. 4 gadus strādā par ārstu – dermatologu. Ir pabeigusi daudzus kursus un apmeklējusi vairākus dermatoveneroloģijai veltītus kongresus dažādās Eiropas pilsētās. Dr. Kalnbērza ir izdevusi sekojošas publikācijas: „Acne vulgaris un gaismas terapija tās ārstēšanā” un „Nātrene un tās ārstēšana dermatologa praksē”.

Dermatovenerologa kompetencē ietilpst sekojošu saslimšanu ārstēšana. Ādas strutainās un vīrusu radīto bojājumu slimības, neirodermatozes, ekzēmas, seboreja, psoriāze, sarkanā plakanā ēde, ādas parazitārās saslimšanas, dermatīti, eritēmas, ādas, nagu un gļotādu sēnīšu bojājumi, kā arī seksuāli transmisīvās infekcijas.

Nereti iekšķīgo orgānu saslimšanas var būt ādas problēmu cēlonis. Šī iemesla dēļ, dermatovenerologs ādas slimību ārstēšanā nereti piesaista arī citus ārstus speciālistus: gastroenterologu (uz ādas notiekošie procesi bieži atspoguļo kuņģa-zarnu trakta darbību), endokrinologu (ādas stāvokli ietekmē iekšējās sekrēcijas dziedzeri: vairogdziedzeris, aizkuņģa dziedzeris u.c.), ginekologu, neirologu vai internistu. MFD Veselības centrā „Pārdaugava” ir pieejamas arī visu nepieciešamo speciālistu konsultācijas.

Pirmreizējas vizītes cena Ls 14.00, atkārtotas – Ls 10.00.

Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Papildus informācija un pieraksts: 67 13 13 16.

Informācija par MFD Veselības centra „Pārdaugava” medicīnas pakalpojumiem un diagnostikas iespējām - Internetā: www.mfd-pardaugava.lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru