pirmdiena, 2012. gada 5. novembris

Veselības centrā „Možums-1” piedāvā jaunāko fizioterapijas metodi - teipošanu

Sākot ar š.g. novembri, Veselības centrā „Možums-1” ir pieejama kinezioloģiskā teipošana, kuru veic traumatologs ortopēds.

Teipošana ir teipa (no angļu valodas – saites, pārsēja) uzlikšana atbilstoši cilvēka anatomiskajām un funkcionālajām īpatnībām. Rezultātā tiek aktivizēta nervu, limfas un asinsrites sistēma, veicinot dabisku atveseļošanos.

Teipi ir elastīgas lentes, kas ir izgatavotas no 100% kokvilnas un pārklātas ar hipoalerģisku līmi uz akrila bāzes. To biezums un elastība ir tuva cilvēka ādai. Kokvilnas bāze ļauj ādai elpot, tāpēc teipus drīkst nesāt līdz par 5 dienām.

Medicīniskās teipošanas aizsākumi meklējami Japānā un Korejā pagājušā gadsimta 70. gados. Tie tika izmantoti profesionālo sportistu ārstēšanai un rehabilitācijai, kā alternatīva pretsāpju līdzekļiem.

Mūsdienās teipošanas pielietojums ir ļoti plašs: • muguras problēmas (piem. skolioze, spondiloze, diska trūce);
• locītavu saslimšanas;
• osteoporoze;
• astma;
• tūskas un hematomas;
• iekaisuma mazināšana un rētu profilakse;
• hroniskas un akūtas sāpes;
• ārstēšana pēc operācijām un dažādām traumām;
• u.c.

Gadījumā, ja tradicionālās ārstēšanas metodes nesniedz gaidāmo rezultātu, organisma pašatjaunošanās spējas var palīdzēt aktivizēt teipošana.

Medicīnisko teipošanu ir iespējams veikt Veselības centrā „Možums-1”, Bruņinieku ielā 8, reģistratūras tālrunis 67273435, www.mozums1.lv.

Veselības centrs „Možums-1” piedāvā dažāda veida ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus Rīgas centrā. Veselības centrs „Možums-1” no 2011. gada septembra ietilpst MFD Veselības grupas sastāvā, kurai ir vairāk kā 40 gadu ilga profesionālā pieredze. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 200 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri: Veselības centrs „Pārdaugava”, „Iļģuciems” un „Dziedniecība”, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 500 darbinieku lielu kolektīvu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru